Pokrowce

Wysokiej jakości pokrowiec na kolumny pozwala odpowiednio zabezpieczyć sprzęt – zarówno podczas składowania, czy też transportu. W LudwiMar wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, które pomagają zamortyzować wstrząsy, ochronić przed obiciem, zabezpieczyć przed wodą oraz zabrudzeniami. Wykonywane dla klientów pokrowce na kolumny spełnią oczekiwania zarówno firm nagłośnieniowych, profesjonalnych muzyków, jak i hobbystów, czy też zespołów weselnych. Cena każdego produkty uzależniona jest od typu zamówienia – należy zatem się z nami skontaktować, wykorzystując podany na stronie numer lub adres e-mail.

INFORMUJEMY ŻE PRODUKCJĄ POKROWCÓW ZAJMUJE SIĘ ODDZIELNIE ZAREJESTROWANA

FIRMA LUDWIMAR -POKROWCE

KONTAKT W SPRAWIE POKROWCÓW TYLKO POD NUMERAMI TELEFONÓW:

TEL.GSM: 507 660 579 Tadeusz Szafrański

mail: ludwimar@wp.pl

adres: Marki 05-270, ul.Rydza Śmigłego 86

numer konta bankowego

POKROWCE: ING BANK ŚLĄSKI:

59 1050 1025 1000 0092 0624 6135

(LudwiMar, 05-270 Marki, ul. Rydza Śmigłego 86)

Wytrzymałe pokrowce na kolumny

Pokrowce na instrumenty na wymiar to sprawdzone rozwiązanie. W LudwiMar wyposażamy je w wytrzymałe zapięcia oraz rączki, dzięki czemu łatwo je przenosić. Dodatkowe kieszonki pozwalają natomiast przechowywać i transportować niezbędne akcesoria. Przed przystąpieniem do realizacji projektu jako producent skrzyni transportowych dokładamy wszelkich starań, aby poznać oczekiwania klienta. Ma to ogromny wpływ na efekt końcowy. Podobnie postępujemy jeżeli chodzi o skrzynie na kolumny nagłośnieniowe, walizki na płyty CD, czy też skrzynie mikserów audio.

Zrealizowaliśmy już wiele pokrowców na kolumny na wymiar, dostosowane do potrzeb poszczególnych modeli. Zdjęcia produktów można obejrzeć na naszej stronie. Działamy w taki sposób, aby nasza obsług była jak najlepsza. Odpowiemy zatem na wszystkie Twoje pytania i w możliwie najkrótszym czasie zrealizujemy zamówienie.

Pokrowiec na kolumny i nie tylko

W LudwiMar wykonujemy nie tylko pokrowce na kolumny, ale i na całe nagłośnienie, mikrofony, czy też okablowanie. Można również u nas znaleźć:

Kontakt.

POKROWCE:

Tadeusz Szafrański – tel.: +48 507 660 579

Wyceny: e-mail: ludwimar@wp.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Rydza Śmigłego 86, 05-270 Marki

//////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.