Walizki prezentacyjne na wymiar

Walizki prezentacyjne idealnie sprawdzają się dla osób, które są przedstawicielami handlowymi lub uczestniczą w targach i reklamują swoje produkty, lub sprzęt. Skrzynie, które produkowane są na indywidualne zamówienie i dopasowywane pod dany model urządzenia i wszystkich elementów, które mają się w środki znajdować, wychodzą spod naszych rąk. Stawiamy na wysokiej jakości materiały. Klienci mogą wybrać rodzaj wypełnienia, kolor walizki oraz ilość eleganckich i solidnych okuć od niemieckiego producenta PENN ELCOM.

Walizka dla przedstawiciela handlowego

Walizka na sprzęt geodezyjny

Case ekspozytor na gitary

Walizka do prezentacji

 

– frezowane wkładki z pianki na kształt elementów

– podwójne dno (wkład + wyciągana kuweta)

– schowek w pokrywie

Nasza oferta walizek prezentacyjnych na wymiar 

Jako producent różnych skrzyni transportowych oferujemy każdy model na wymiar. Dlatego walizki prezentacyjne można dopasować do konkretnej potrzeby i sprzętu, który ma być przewożony. Będą idealne dla przedstawicieli handlowych, pracowników technicznych i inżynierów lub dla osób, które biorą udział w targach, eventach i wystawach reklamując swój produkt.

Futerały spełniają przede wszystkim funkcje ochronne dla cennego sprzętu przechowywanego w nim. Oprócz tego są wygodne w transporcie i przemieszczaniu zestawów urządzeń, składających się z dużej ilości elementów i części. Chcąc ładnie zaprezentować produkty, dokładnie wycinamy na nie miejsce w materiale wewnątrz skrzyni. Pianka transportowa oddziela wszystkie produkty wewnątrz i zabezpiecza przed zarysowaniami.

Kolor walizek prezentacyjnych może być różny lub klasyczny czarny. Oferujemy także grawerowanie logo firmy, co jeszcze bardziej zwiększy profesjonalizm reprezentacji produktów.

Każda walizka prezentacyjna na wymiar posiada solidne i eleganckie okucia, które chronią i zdobią futerał.

Jako doświadczony Producent Skrzyń Transportowych polecamy naszym klientom także inne futerały, w tym między innymi:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.