Wodoszczelne walizki Panaro Max

Skrzynie wodoszczelne to najskuteczniejszy możliwy sposób, by wartościowy sprzęt czy urządzenia przewieźć bez uszczerbku, niezależnie od warunków pogodowych. W LudwiMar proponujemy najlepsze rozwiązania z certyfikatami, które stosowane są w wielu branżach. Jeśli interesują Cię skrzynie transportowe wodoszczelne, to walizki włoskie Panaro MAX będą znakomitym wyborem.

Walizki włoskie Panaro MAX – najlepsze parametry do bezpiecznego przewożenia

Mamy świadomość, że transportowane sprzęty niejednokrotnie warte są dziesiątki tysięcy złotych. Dlatego zapewnienie najlepszych warunków przewożenia jest kluczowe, by dotrzeć do celu bez nawet najmniejszych uszczerbków i usterek mechanicznych. Wodoszczelna walizka transportowa od producenta Panaro z linii MAX została stworzona z myślą o spełnieniu najwyższych standardów ochrony. Te skrzynie chronią przed żywiołami, wodą, kurzem oraz wstrząsami i uderzeniami podczas przewożenia wartościowych i delikatnych przedmiotów.
Służby mundurowe, fotografia i sceno technika, nurkowanie, sporty na świeżym powietrzu, medycyna, korpusy specjalne, a nawet przemysł wytwórczy i wiele innych gdzie istnieje potrzeba zabezpieczania sprzętu.

Skrzynie transportowe firmy Panaro to certyfikowane produkty, które spełniają nie tylko wodoszczelne normy IP67, lecz także ATA 300 oraz wojskowe. Dzięki temu w zasadzie nie ma ograniczeń w kwestii ich zastosowania. Skontaktuj się z ekspertami LudwiMar i dowiedz się więcej o tym, jak bezpiecznie przewozić wartościowe przedmioty.

 

Zamów u nas walizkę pustą lub z dostosowanym wnętrzem (spersonizowany frezowany na kształt wkład piankowy lub po prostu oklejone ścianki cienkimi piankami amortyzującymi, filcem)
Chcesz dowiedzieć się więcej to proszę napisz maila: biuro@ludwimar.pl lub pozostaw wiadomość na facebooku
Zapraszamy do współpracy

DO WYBORU WIELE ROZMIARÓW:

-ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SKLEPU ONLINE:

https://ludwimarshop.pl/pl/c/Walizki-PANARO-MAX/64/1/full

WNĘTRZE WALIZEK:

-PUSTE,

-OKLEJONE PIANKĄ AMORTYZACYJNĄ lub FILCEM,

-SYESTEM PRZESTAWNYCH PRZEGRÓDEK,

-INDYWIDUALNY WKŁAD PIANKOWY FREZOWANY (Jeśli nie masz Swojego projektu ale chciałbyś mieć dopasowane wnętrze walizki do Swojego sprzętu – napisz do nas. Pomożemy dopasować walizkę, wykonamy projekt oraz wkład dla Twojego sprzętu

Skrzynie transportowe wodoszczelne – dopasowane do Twoich potrzeb

Zdecyduj się na wodoszczelne skrzynie transportowe z oferty LudwiMar. Dajemy możliwość dopasowania ich wnętrza w zależności od przewożonych przedmiotów i Twoich potrzeb. Wariantów wypełnienia jest kilka, w tym:

  • oklejenie filcem lub pianką amortyzacyjną,
  • system przeciwstawnych przegródek,
  • indywidualnie przygotowany wkład piankowy frezowany.

Zadbamy o to, by pianka transportowa była przystosowana do przewożonych sprzętów. Pomożemy przygotować projekt i zrealizujemy go, by sprzęt był przechowywany i transportowany w najlepszych możliwych warunkach.

Możliwe jest także zamówienie pustej walizki, bez żadnego wkładu.

Wodoszczelne walizki Panaro MAX i wiele więcej – wybierz LudwiMar

LudwiMar jako producent skrzyń transportowych od 1995 roku oferuje rozwiązania, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu. Nasze produkty wyróżnia trwałość, funkcjonalność i ochrona, a szybka realizacja sprawi, że zamówione skrzynie wodoszczelne trafią do Ciebie szybciej, niż myślisz.

Dystrybucja włoskich walizek Panaro MAX to tylko część tego, co możemy zaoferować. Jako producent zrealizujemy także  indywidualne projekty, w tym:

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – zaproponujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązania. Zapraszamy!

LudwiMar – dlaczego warto wybrać nas?

Nasza firma wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami na najlepszym poziomie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to, co najlepsze. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Unii Europejskiej. Stale poszerzamy swój asortyment, by móc dopasować go do wciąż zmieniających się potrzeb i oczekiwań zamawiających. Nasze produkty charakteryzują się trwałością oraz funkcjonalnością.

Zapewniamy fachowe doradztwo. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej zamówienia, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Każde wnętrze walizek wykonywane jest z najwyższą starannością. Przywieź do nas sprzęt a my dopasujemy do niego walizkę i wnętrze.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.