Walizki Panaro Max

Informujemy że w naszej ofercie znajdziecie walizki MAX włoskiej firmy Panaro z którą podjęliśmy współpracę. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem.
Max Cases to wodoszczelna linia, która została stworzona, aby zapewnić doskonałą ochronę przed żywiołami, wodą, kurzem i uderzeniami podczas transportu delikatnych i cennych przedmiotów.
Certyfikaty IP67, ATA 300 i wojskowe sprawiają, że te obudowy nadają się do szerokiego zakresu zastosowań.
Służby mundurowe, fotografia i sceno technika, nurkowanie, sporty na świeżym powietrzu, medycyna, korpusy specjalne, a nawet przemysł wytwórczy i wiele innych gdzie istnieje potrzeba zabezpieczania sprzętu.
Zamów u nas walizkę pustą lub z dostosowanym wnętrzem (spersonizowany frezowany na kształt wkład piankowy lub po prostu oklejone ścianki cienkimi piankami amortyzującymi, filcem)
Chcesz dowiedzieć się więcej to proszę napisz maila: biuro@ludwimar.pl lub pozostaw wiadomość na facebooku
Zapraszamy do współpracy

DO WYBORU WIELE ROZMIARÓW:

-ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SKLEPU ONLINE:

https://ludwimarshop.pl/pl/c/Walizki-PANARO-MAX/64/1/full

WNĘTRZE WALIZEK:

-PUSTE,

-OKLEJONE PIANKĄ AMORTYZACYJNĄ lub FILCEM,

-SYESTEM PRZESTAWNYCH PRZEGRÓDEK,

-INDYWIDUALNY WKŁAD PIANKOWY FREZOWANY (Jeśli nie masz Swojego projektu ale chciałbyś mieć dopasowane wnętrze walizki do Swojego sprzętu – napisz do nas. Pomożemy dopasować walizkę, wykonamy projekt oraz wkład dla Twojego sprzętu

LudwiMar – dlaczego warto wybrać nas?

Nasza firma wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz umiejętnościami na najlepszym poziomie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom to, co najlepsze. Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Unii Europejskiej. Stale poszerzamy swój asortyment, by móc dopasować go do wciąż zmieniających się potrzeb i oczekiwań zamawiających. Nasze produkty charakteryzują się trwałością oraz funkcjonalnością.

Zapewniamy fachowe doradztwo. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej zamówienia, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania. Każde wnętrze walizek wykonywane jest z najwyższą starannością. Przywieź do nas sprzęt a my dopasujemy do niego walizkę i wnętrze.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.