Skrzynie przemysłowe

Przewożenie maszyn, urządzeń i sprzętu pomiarowego nie byłoby możliwe, gdyby nie skrzynie przemysłowe. Służą one nie tylko do transportu, ale także do zabezpieczania cennych przedmiotów, które używane są podczas pracy w terenie. Oferujemy naszym klientom wysokiej jakości skrzynie wykonane z dodatkiem specjalnych okuć niemieckiej firmy PENN ELCOM oraz z wypełnieniem z pianki transportowej, która zamortyzuje wszelkie uderzenia i ochroni zawartość przed stłuczeniami.

Profesjonalne skrzynie pod europalety, mozliwość piętrowania skrzyń z systemem spinającym

Wnętrza skrzyń możemy dostosować do potrzeb klienta (systemy przegród, wykończeń: pianką techniczną, filcem itp.)

Dodatkową opcją może być platforma z kołami (przydatna do transportu skrzyń po zdjęciu z euro palety)

Urządzenia pomiarowe

Walizka serwisówka – narzędziówka z przestawnymi przegrodami

Kufer do Husqvarna K3000

Modele skrzyń przemysłowych w naszej ofercie

Dużą grupę skrzyń przemysłowych tworzą wersje pod europalety, które umożliwiają ich piętrowanie. Są one wyposażone w solidny i trwały system spinający, przez co ich transport na paletach nie zagraża upadkowi, a w konsekwencji do urazów osób obsługujących skrzynie. Mogą być wyposażone w uchwyty na każdej ścianie, pozwalające na wygodne podnoszenie i przemieszczanie skrzyń z palet.

Wnętrza tego typu skrzyń zawsze tworzymy zgodnie z potrzebami klienta i docelowym ich przeznaczeń. Dlatego przed wykonaniem uzgadniamy ilość i rodzaj przegród, sposób wykończenia oraz czy ma być obecna pianka transportowa lub inny materiał zabezpieczający i chroniący przewożone przedmioty. Zawsze proponujemy dodatkową platformę z kołami do skrzyń przemysłowych, która ułatwia ich przewóz.

Rodzaje produktów, które mogą być przechowywane i transportowane w skrzyniach przemysłowych

To, w jakim dokładnie celu będą przeznaczone skrzynie przemysłowe, zależy wyłącznie od zamawiającego. Z racji tego, że wykonujemy indywidualne projekty, można w nich przetrzymywać wszystkie narzędzia i sprzęt pomiarowy, który potrzebny jest do pracy w terenie czy fabrykach.

Jeśli skrzynia ma być przeznaczona na specyficzne wersje urządzeń, należy dokładnie podać ich modele, aby w piance transportowej wyciąć odpowiednie miejsca na poszczególne elementy. Tak zwana walizka serwisówka — narzędziówka posiada przestawne przegrody, które umożliwiają indywidualną organizację przyborów. Nie zawsze te same narzędzia są potrzebne podczas prac remontowych czy serwisowych.

Oferujemy również duży kufer przeznaczony na przechowywanie i transport urządzenia Husqvarna K3000. Walizka posiada wbudowane kółka, które ułatwiają przewożenie całego sprzętu. Wewnątrz również można znaleźć dopasowaną piankę lub filc, który zabezpiecza sprzęt przed zarysowaniem i zbędnym poruszaniem się w skrzyni.

Jako producent skrzyni transportowych serdecznie polecamy Państwu także:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.