WALIZKI NA PŁYTY CD

Jesteś DJ-em? Jeśli tak to zapewne przyda Ci się walizka na płyty CD w Twojej pracy podczas wyjazdów. Czym byłaby impreza bez odpowiedniej muzyki? Futerał, który pozwoli Ci zarówno przechowywać, jak i transportować całą swoją kolekcję płyt CD, znajdziesz w naszej ofercie sklepu. Tworzymy również skrzynie na inny sprzęt muzyczny, w tym case na konsole, walizki na gitarę czy też dymiarki, które również urozmaicą zabawę na sali podczas wesela czy studniówki.

Jako producent walizek oferujemy futerały na płyty CD

Walizki na płyty CD powinny być przede wszystkim dobrze zabezpieczające sprzęt wewnątrz. Dlatego jako producent skrzyni transportowych tworzący także futerały na CD staramy się zapewnić wysoką jakość wszystkich oferowanych modeli. Walizki z zewnątrz posiadają okucia od renomowanego, niemieckiego producenta PENN ELCOM. Nadają one skrzyniom elegancji. Umożliwiają także wygodny transport. W tym celu montowane są mocne kółka u spodu wszystkich skrzyń.

Wygoda w ich użytkowaniu to przede wszystkim dostęp do wszystkich płyt naraz. Skrzynia nie zabiera dużo miejsca, co podczas imprez na małych salach jest dosyć istotne. Wewnątrz walizek na płyty CD można znaleźć tak zwaną piankę transportową. Zabezpiecza ona wszystkie elementy przed zniszczeniem, w tym także zarysowaniami. Jeśli posiadasz wiele kolekcjonerskich płyt i na każdą imprezę musisz je wozić ze sobą, zachęcamy do ich zakupu. Gwarantujemy ich sprawną i terminową dostawę na terenie całej Unii Europejskiej.

Jako DJ zapewne wiesz, że płyty to nie wszystko. Na każdą zabawę należy przywieźć ze sobą także inny sprzęt, który umożliwi zorganizowanie dobrej imprezy dla gości. Coraz częściej można spotkać dymiarki. Z tego też względu oferujemy skrzynie na wytwornice dymu, które mają przegrody na dodatkowe i uzupełniające materiały oraz płyny.

Transportując konsolę, na pewno przyda Ci się case do mikserów audio. Niektóre modele służą także za stół DJ. Jako producent skrzyni transportowych oferujemy także inne wysokojakościowe futerały oraz niezbędne akcesoria do pracy w branży muzycznej i nie tylko. W naszym sklepie można znaleźć:

Walizka na płyty wyposażona jest w 4 komory, a każda z nich obitą pianką transportową. Kupując skrzynie dedykowane do przewozu sprzętu militarnego, przemysłowego jak np. urządzenia pomiarowe geodezyjne, można w środku znaleźć dociętą i uformowaną piankę, która zabezpiecza cenne przedmioty i elementy.

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.