SPRZEDAŻ OKUĆ DO SKRZYŃ TRANSPORTOWYCH

Oferujemy okucia skrzyń transportowych okuć niemieckiej firmy PENN ELCOM. Skrzynie transportowe są świetnym rozwiązaniem do ochrony urządzeń technicznych. Powinny być wyposażone w wysokiej klasy okucia, by zapewnić bezpieczny transport. Oferowane przez nas okucia do skrzyń transportowych wyróżniają się solidną konstrukcją oraz trwałością. Wykonano je z wysokiej klasy materiałów. Ponadto elementy bardzo estetycznie się prezentują. Warto bliżej zapoznać się z naszą ofertą.

Profesjonalne okucia skrzyń transportowych

Sprzedajemy różnego rodzaju okucia do skrzyń drewnianych, w tym okucia narożne. Nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami wśród zamawiających. Jesteśmy terminowi i do każdego ze zleceń podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza na najlepszym poziomie pozwalają nam także na fachowe doradztwo. Z łatwością dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania związane z procesem zamówienia.

W sprawie dostępności produktów z katalogu zapraszamy do kontaktu: biuro@ludwimar.pl bądź telefonicznie 609 105 565

 

https://www.penn-elcom.com/pdf/Catalogue_EuropeEdition_2019.pdf

Ceniony producent skrzyń transportowych

Jako rzetelny producent skrzyń transportowych proponujemy naszym klientom to, co najlepiej spełni ich oczekiwania. W naszej ofercie znajdują się między innymi skrzynie do cateringu, skrzynie przemysłowe, których pianka transportowa jest wydrążona na kształt produktów wymagających zabezpieczenia. Jesteśmy zespołem fachowców, którym możesz zaufać.

Okucia do skrzyń zamówisz u nas w korzystnej cenie. Gwarantujemy sprawną dostawę towaru na terenie całej Unii Europejskiej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.