FLIGHT CASES NA PROJEKTORY, OBIEKTYWY...

Case projektor to wygodna skrzynia, która ułatwia transport urządzenia oraz jego przechowywanie na czas nieużywania. W naszej ofercie można znaleźć kilka modeli, które różnią się ułożeniem komór oraz wielkością. W zależności od potrzeb służymy pomocą, a wszystkie wersje produkujemy na indywidualne zamówienie klienta.

Case do projektora Epson

Case do projektora mitsubishi wd8200u

Waliza na projektor Sanyo PLC-XM150L + obiektywy i akcesoria

Kuferki na obiektywy

Flight case na projektor + akcesoria

Skrzynia do projektora z ramą z podwójnym dnem

Nasza oferta walizek na projektory

Z racji tego, że modeli projektorów jest wiele, proponujemy naszym klientów różne rozwiązania związane z walizkami na te urządzenia. Casy na projektor Epson charakteryzuje się solidną podstawą, na której umieszczony jest sprzęt oraz obecnością przegrody dedykowanej na dodatkowe akcesoria niezbędne do używania projektora.

Etui na projektor Mitsubishi wd8200u ma pokrywę, która idealnie dociska urządzenie i zabezpiecza je przed poruszaniem się podczas podróży. Lekko podwyższona podstawa umożliwia komfortowe używanie projektora.

Model case na projektor Sanyo PLC-XM150L posiada dużą komorę przeznaczoną na przechowywanie i transport urządzenia oraz dodatkowe przegrody dedykowane na obiektywy i inne akcesoria. Dla osób, które szukają nieco większej skrzyni z dodatkowym miejscem do umieszczenia innych przedmiotów, polecamy wersję walizki z ramą z podwójnym dnem. Każdy projektor wymaga solidnego etui, dlatego modele wychodzące spod naszych rąk wyposażone są w piankę transportową lub filc, które chronią sprzęt przed zarysowaniami i ruszaniem się wewnątrz podczas przewozu i noszenia.

Jako producent skrzyni transportowych oferujemy Państwu także inne futerały dedykowane do sprzętu muzycznego, wykorzystywane podczas cateringu oraz do przewozu siodeł i akcesoriów do jazdy konnej:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.