Systemy przegród

Organizer do walizki to niepozorny i jednocześnie bardzo praktyczny dodatek. Z jego pomocą łatwiej utrzymać porządek w skrzyni, a przy okazji zabezpieczyć transportowane przedmioty. Jako specjaliści w branży wykonujemy przegródki do walizki na zlecenie klienta. Zamówienia realizujemy w oparciu o przesłany projekt, czy też konkretne wymiary skrzyni. Klientów niezdecydowanych zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści, w oparciu o specyfikę transportowanego załadunku, zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania i pomogą wybrać/zaprojektować odpowiedni organizer do walizki.

Przegrody ruchome (możliwość wysuwania i wsuwania przegródek w dowolnym miejscu)

Przegrody stałe

Przegrody poziomowe

Kratownice

Wysokiej jakości organizer do walizki

Przegródki do walizki, w zależności od oczekiwań klientów, wykonujemy z różnych materiałów. Są nimi:

  • sklejka – jest to wytrzymały i uniwersalny materiał. Klient może zdecydować się na zwykłe ścianki, ale i oklejone pianką, czy też filcem. W przypadku drugiej opcji przegródki do walizki są dodatkowym zabezpieczeniem przed zarysowaniem, czy też obiciem transportowanych przedmiotów,
  • pianka techniczna – przegródki do walizki z tego materiału są specjalnie wycinane na maszynach CNC, dzięki czemu ich krawędzie są gładkie. Są one jednocześnie solidne, ale i miękkie, dlatego też świetnie spiszą się w przypadku delikatnych przedmiotów, przewożonych w skrzyni.

Różne typy przegródek do walizki

Jako producent skrzyń transportowych LudwiMar znani jesteśmy wśród klientów w całym kraju. Obsługujemy firmy z różnych branży, co tylko świadczy o uniwersalnym zastosowaniu naszych produktów. Każdy wykonany przez nas organizer do walizki to gwarancja satysfakcji. Oferujemy:

  • przegrody ruchome – tego typu ścianki wewnętrzne to popularne rozwiązanie. Sprawdzą się one w przypadku klientów, którzy poszukują uniwersalnych rozwiązań. Ruchome przegródki do walizki pozwalają modyfikować zawartość skrzyni w dowolnym momencie,
  • przegrody stałe – są one bardziej stabilne niż modele ruchome i współtworzą skrzynie przemysłowe – w ich przypadku nie ma mowy o późniejszych modyfikacjach,
  • przegrody poziome i typu kratownica – ich kształt i wielkość wybiera się indywidualnie, w zależności od potrzeb i przewożonego sprzętu.

Każde zamówienie na organizer do walizki realizujemy terminowo i w oparciu o specyfikacje przesłane przez klienta. Stawiamy na wysoką jakość wykończenie oraz najlepsze materiały. Wykorzystywana przez nas pianka transportowa daje nieograniczone możliwości – jesteśmy w stanie wyciąć ją w taki sposób, aby odpowiadała formie transportowanych przedmiotów. Zachęcamy zatem do skorzystania z oferty i do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.