Konstrukcje skrzyń

Skrzynia kątowa jest ciekawym modelem futerałów wybieranych do przewożenia różnych przedmiotów niezależnie od branży. Jej rozmiary są stosunkowo uniwersalne, a możliwość otwierania klapy w kształcie litery L bardzo wygodna. Różne wersje pozostałych konstrukcji boxów, w tym spodów i pokryw będą warunkować komfort w ich użytkowaniu. Jako producent skrzyń transportowych oferujemy wysokiej jakości futerały do zabezpieczania, przechowywania i przewożenia sprzętu, urządzeń oraz akcesoriów.

„kufer,walizka”

głębokie dno i płaska pokrywa

płaska podstawa i wysoka pokrywa

otwieranie w połowie

płaskie dno i dwie pokrywy

„szafa”

klapa frontowa

„szafa”

klapa front i tył

„kątowa”

jedna klapa w kształcie litery L

klapa górna i frontowa

klapa górna, frontowa i tylna

płaska podstawa i podzielona pokrywa

Ilość oraz rodzaje zamków, rączek, kół oraz innych elementów skrzyń uzależnione są od rodzaju, wagi oraz wymiarów przewożonego przedmiotu.

Nasza oferta skrzyń transportowych, w tym skrzyni kątowej

Produkując skrzynie transportowe, zdajemy sobie sprawę, że każdy, kto ich potrzebuje, ma inne wymagania co do wymiarów. Poza tym bardzo ważna jest też konstrukcja pokryw i dna. Najbardziej popularny model to kufer, który ma głębokie dno i płaską pokrywę. Idealnie nadaje się do przewożenia i przechowywania drobniejszych akcesoriów jak np. kable. Sprawdzą się także dla charakteryzatorów podczas przygotowywania aktorów do pracy. Można w nich transportować również głośniki i mniejsze urządzenia muzyczne.

Skrzynia z płaską podstawą, a wysoką pokrywą, ceniona jest przez osoby, które potrzebują jednocześnie używania przedmiotu, który znajduje się w środku i jest stosunkowo ciężki oraz jego transportowania. Dobrym przykładem są np. wzmacniacze dźwięku czy dymiarki. Rozbudowany model, który posiadamy w ofercie to skrzynia z płaskim dnem, ale z dwoma pokrywami, w tym jedna jest głębsza, a druga taka sama jak podstawa.

Futerał transportowy, który ma funkcję otwierania w połowie, znajduje zastosowanie głównie w przypadku wyższych i cięższych przedmiotów, przy których byłoby ryzyko otwierania skrzyń, które mają głębokie pokrywy. Dla zainteresowanych, wśród naszych skrzyń transportowych posiadamy także model tak zwany „szafa”, który ma jedną klapę frontową lub dwie — z przodu i z tyłu.

Wśród skrzyń kątowych, które charakteryzują się otwieranymi kilkoma frontami naraz, wyróżniamy kilka wersji. Pierwszy model ma ruchomą część w kształcie litery L. Nieco bardziej wygodna konstrukcja będzie z klapą górną, frontową oraz tylną. Szukając równie komfortowego modelu skrzyni transportowej, oferujemy wersję z płaską podstawą i podzielną dużą pokrywą. Ilość dodatków, takich jak zamki, kółka i okucia uzależnione są przede wszystkim od rodzaju i ciężaru przewożonego w środki przedmiotu.

Jako producent skrzyni transportowych oferujemy naszym klientów dedykowane futerały, między innymi:

KONTAKT:

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

+48 609 105 565

ADRES PRACOWNI: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.