Skrzynie na gramofony

Skrzynie na gramofony umożliwiają łatwy i komfortowy transport urządzeń, które są niezwykle delikatne i należy na nie uważać podczas przewozu. Dopasowane futerały do konkretnego modelu pozwolą na ochronę każdego elementu. Jako producent różnych skrzyń transportowych doskonale wiemy, jak ważna jest także estetyka dla klientów, dlatego każdy futerał wyposażamy w eleganckie okucia z niemieckiej firmy PENN ELCOM. Możemy wyposażyć je również w kółka, które ułatwiają przenoszenie sprzętu. Tworzymy walizki nie tylko w kolorze czarnym.

Case na gramofon Technics SL1210mk5

Nasza oferta skrzyni na gramofony 

W zależności od modelu przygotujemy dopasowaną skrzynię na gramofon. W przypadku wersji Technics SL1210mk5 mamy solidną podstawę, która może służyć jako stół. Zaletą takiego rozwiązania jest brak konieczności wyciągania urządzenia za każdym razem, gdy chce się go użyć. Zmniejsza to ryzyko zarysowań i zniszczeń.

Możemy zaoferować także klasyczne walizki, które pomieszczą zarówno gramofon, jak i dodatkowe akcesoria niezbędne do grania muzyki. Każdy futerał wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy okucia niemieckiego renomowanego producenta PENN ELCOM. Są one nie tylko solidne, ale także eleganckie. Kolor skrzyni może być klasyczny czarny lub kolorowy. Wszystko zależy od upodobań zamawiającego.

Pianka transportowa, która używana jest przez nas przy produkcji każdej skrzyni na gramofony, tworzy ochronną warstwę. Podczas przewozu amortyzuje różne uderzenia, które mogłyby spowodować awarię sprzętu. Zamiast niej czasami używamy filcu, który również spełnia te funkcje.

Jako Producent Skrzyń Transportowych polecamy także inne produkty, w tym między innymi:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.