Usługi CNC

Oferujemy fachowe usługi CNC, do których zalicza się frezowanie, cięcie, grawerowanie, materiałów takich jak sklejka MDF, drewno, płyty wiórowe, OSB, plexi, dibond, HPL, PCW. Nie zajmujemy się cięciem metali. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Posiadamy bogate doświadczenie oraz duże umiejętności. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Staramy się jak najlepiej poznać potrzeby i oczekiwania klienta, ponieważ dzięki temu możemy dopasować najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie. Zainteresowane osoby zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

Usługi CNC realizowane przez profesjonalistów

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, dlatego oferowane przez nas usługi frezowania, cięcia, czy grawerowania realizujemy sprawnie oraz precyzyjnie. Nasi pracownicy korzystają z nowoczesnych metod obróbki skrawaniem, jednocześnie cały czas poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności. W ten sposób jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

TABLICE INFORMACYJNE W STYLU RETRO WYKONANE ZE SKLEJKI Z FILMEM FENOLOWYM

WYCINANIE ZNAKÓW

WYCINANIE MATERIAŁÓW

GRAWEROWNIE LINIOWE LUB PEŁNE WYBRANIE

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z nami?

Nasza firma wyróżnia się dużym zaangażowaniem w każde powierzone zlecenie. Realizowane przez nas prace wykonujemy z pasją oraz pełną odpowiedzialnością. U nas możesz również liczyć na szybki termin realizacji zlecenia.

Ponadto jako doświadczony producent skrzyń transportowych oferujemy między innymi skrzynie do cateringu oraz skrzynie przemysłowe, których pianka transportowa jest wydrążona na kształt zabezpieczanych produktów.

Osoby korzystające z naszych usług mogą liczyć na profesjonalne doradztwo. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub umów się na spotkanie z nami w biurze. Udzielimy Ci wszelkich potrzebnych informacji. Szybko przekonasz się, że współpraca z nami to czysta przyjemność!

Kontakt.

USŁUGI CNC:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.