WKŁADY PIANKOWE - FOAM INSERTS
frezowanie cnc, klejenie, projektowanie

LudwiMar to doświadczony producent skrzyń transportowych, w których często wykorzystywana jest pianka techniczna. Pozwala ona na uzyskanie odpowiedniej izolacji termicznej, a także ochrony przed wstrząsami i uderzeniami. Właśnie dlatego w zakres naszych usług wchodzi także wycinanie pianek. Dzięki temu każdy klient może dostosować skrzynię do własnych potrzeb.

Pianka techniczna dostosowana do Twoich potrzeb

Nasze skrzynie przemysłowe nadają się do transportowania wielu urządzeń np. nagłośnieniowych, ale też innych. Wycinanie pianki do walizki pozwala zadbać o to, by przechowywane w niej elementy były odpowiednio zabezpieczone i nie przesuwały się podczas transportu. W tym celu gąbka techniczna wydrążana jest na kształt danych produktów. Proponujemy między innymi wkłady piankowe do walizek na:

• akcesoria dla geodety,

• urządzenia pomiarowe,

• sprzęt militarny,

• karabinek,

• system konferencyjny,

• mikrofony,

• gitarę.

 

Gdy gąbka transportowa zostanie przez nas odpowiednio wyfrezowana na kształt przewożonych elementów, zyskasz jeszcze większą gwarancję ich bezpieczeństwa.

Walizka na akcesoria dla geodety

Urządzenia pomiarowe

Wkład na sprzęt militarny

Walizka narzędziowa (tablica cieni)

-dwa poziomy
-wkładki piankowe wyfrezowane na kształt elementów
-wyciągana kuwetka z wkładem

Wkład na karabinek – OSTRY !!!

System konferencyjny

Mikrofony bezprzewodowe

Gitara

Inne

LudwiMar – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy producentem skrzyń transportowych, który dzięki terminowości i atrakcyjnym cenom cieszy się pozytywnymi opiniami wielu klientów. Nasze skrzynie do cateringu oraz o innym przeznaczeniu, do których wycinamy także pianki techniczne są dostarczane na terenie całej Unii Europejskiej. Dzięki temu możesz je zamówić także mieszkając poza granicami Polski.

Jeśli nie wiesz, która ze skrzyń spełni Twoje wymagania lub chcesz, żebyśmy wycięli piankę wypełniającą do walizki dopasowaną na kształt konkretnych przedmiotów, odezwij się do nas! Jesteśmy dostępni mailowo i telefonicznie, ale w razie potrzeby możemy się z Tobą spotkać także w naszym biurze!

Kontakt.
Łukasz Szafrański
TEL. +48 609 105 565
Wyceny: E-mail: biuro@ludwimar.pl
Warszawa – Marki 05-270,
ul.Duża 1

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.