Wycinanie, frezowanie, projektowanie pianek technicznych do walizek

LudwiMar to doświadczony producent skrzyń transportowych, w których często wykorzystywana jest pianka techniczna. To dzięki niej można zadbać o odpowiednią izolację termiczną podczas transportu. Opakowania piankowe skutecznie chronią przed wstrząsami i uderzeniami. W celu zwiększenia ich skuteczności oferujemy dodatkowo cięcie gąbki technicznej.

Pianka techniczna dostosowana do Twoich potrzeb

Nasze skrzynie przemysłowe wyposażone są w specjalne gąbki transportowe, dzięki czemu nadają się do przewożenia i przechowywania wielu urządzeń np. nagłośnieniowych. Wycinanie pianki do walizki pozwala zadbać o to, by znajdujące się w niej elementy były odpowiednio zabezpieczone przed przesuwaniem i obijaniem się o obudowę. W tym celu gąbka techniczna jest drążona na kształt danych produktów. Proponujemy między innymi wkłady piankowe do walizek na:

  • sprzęt fotograficzny,
  • urządzenia pomiarowe,
  • sprzęt militarny,
  • multimedia,
  • systemy konferencyjne,
  • systemy nagłośnienia: mikrofony, kolumny, akcesoria audio,
  • instrumenty muzyczne.

Gdy transportowa pianka techniczna do case zostanie przez nas wyfrezowana, idealnie odzwierciedla kształt przewożonego urządzenia. Dzięki temu masz większą gwarancję bezpieczeństwa.

Walizka na akcesoria dla geodety

Urządzenia pomiarowe

Wkład na sprzęt militarny

Walizka narzędziowa (tablica cieni)

-dwa poziomy
-wkładki piankowe wyfrezowane na kształt elementów
-wyciągana kuwetka z wkładem

Wkład na karabinek – OSTRY !!!

System konferencyjny

Mikrofony bezprzewodowe

Gitara

Inne

LudwiMar – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy doświadczonym producentem skrzyń transportowych. Wycinanie gąbki i tworzenie wypełniaczy do walizek to nasza specjalność. Jesteśmy terminowi i zapewniamy atrakcyjne ceny – dzięki tym cechom uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii od klientów.

Wycinamy piankę do wypełnienia walizek dla klientów z różnych branży. Nasze skrzynie do cateringu, dla branży medycznej, muzycznej itd. są wykorzystywane na terenie całej Unii Europejskiej. Każdy może je zamówić – nawet mieszkając poza granicami Polski.

Wycinanie kształtów z twardej pianki technicznej, frezowanie, klejenie i projektowanie opanowaliśmy do perfekcji. Jeśli nie wiesz, jaka skrzynia spełni Twoje wymagania, odezwij się do nas! Jesteśmy dostępni mailowo i telefonicznie. W razie potrzeby możemy się także z Tobą spotkać w naszym biurze!

Sprawdź:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.