Skrzynie na wytwornice Dymu

Będąc organizatorem imprez, warto mieć na wyposażeniu skrzynie na wytwornice dymu wraz z dymiarką i zapasowymi płynami. Atrakcja, jaką jest wypuszczany dym, jest coraz bardziej popularna na weselach, studniówkach i innych balach, gdzie są tańce na parkiecie. Dym pięknie wygląda w kamerze, na zdjęciach oraz dodaje klimatu podczas całej zabawy i zachęca gości do tańców. Jeśli w ramach swoich usług związanych z puszczaniem muzyki oferujesz także w inne atrakcje, zaopatrz się w case na wytwornice dymu.

Case do wytwornicy dymu Pea Soup PS 49

– możliwość używania dymiarki w skrzyni

– schowek na dodatkowe butle i płyn

Dymiarka Martin Magnym 2500hz

Case do dymiarki LOOK Viper NT

Oferta skrzyń na wytwornice dymu w naszym sklepie

Wytwornice dymu często są wypożyczane na różnego rodzaju imprezy, dlatego ich właściciele muszą dysponować walizkami, które umożliwiają zarówno ich przewożenie, jak i przechowywanie na czas nieużywania. Modele, które posiadamy w naszej ofercie, wyposażone są w kółka, które umożliwiają łatwy transport oraz przemieszczanie ich po sali zabaw, a także osobną kwaterę na dodatkowe butle i płyn, który w czasie imprezy należy dolewać do sprzętu dymiącego.

Skrzynie na wytwornice dymu wykonane są z wysokojakościowych materiałów, zabezpieczając drogocenne urządzenie. Case jest zabezpieczony na krawędziach okuciami od niemieckiego producenta PENN ELCOM. Model skrzyni do wytwornicy dymu Pea Soup PS 49 jest kompaktowy i bardzo wygodny w użytkowaniu, dlatego też najczęściej wybierany jest przez organizatorów imprez i wesel. Szukając mniejszego i kompaktowego modelu polecamy case do dymiarki LOOK Viper NT.

Jeśli nie zależy Ci na dodatkowym miejscu do przechowywania zapasów płynu, oferujemy skrzynie do dymiarki Martin Magnym 2500hz.

Pianka transportowa to element, w który wyposażona jest każda nasza skrzynia. Pomaga ona ochronić przewożony sprzęt, ale także zamortyzować wszelkie uderzenia mechaniczne czy szarpnięcia podczas transportu, aby urządzenia wewnątrz nie ucierpiały. Docinana ona jest zawsze pod określony i dedykowany model sprzętu, przez co przylega do przedmiotu idealnie.

Skrzynie na wytwornice dymu to jedne z kilku niezbędnych akcesoriów, które powinien posiadać DJ oferujący swoje usługi. Jako Producent Skrzyń Transportowych oferujemy także:

Wszystkie te futerały, które służą do przewożenia wartościowego asortymentu, posiadają wewnątrz piankę transportową. Chroni ona urządzenia i sprzęt przed zarysowaniami. Skrzynie te wykorzystywane są do przewozu instrumentów muzycznych, konsoli, urządzeń pomiarowych, czy też sprzętu militarnego.

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.