Mobilne stoiska targowe wystawiennicze

Mobilne stoiska wystawiennicze są idealną propozycją dla wszystkich przedstawicieli firm, które biorą udział w eventach, wystawach i różnego rodzaju targach. Przydają się podczas serwowania i prezentowania różnych produktów oraz obsługi klienta. Pozwalają zarówno na przechowywanie akcesoriów i sprzętu, jak i ich transport z zachowaniem bezpieczeństwa. Przenośne biurka wyposażone są we wszystkie niezbędne elementy, które ułatwiają pracę.

Mobilne biuro/stoisko targowe:

Idealne stoisko np. na targach lub w biurze

-klapa skrzynie służy jako stół,

-składane nogi,

-kółeczka z blokadami,

-wypust na kable ułatwiający komunikację ze stołem (np. drukarka z laptopem)

Istnieje możliwość wygrawerowania Państwa logo na froncie stoiska

Systemy półek, szuflad, klapek do uzgodnienia

Nasza oferta mobilnych stoisk wystawienniczych

Jako producent skrzyń transportowych oferujemy wysokiej jakości przenośne stoiska targowe z indywidualnym dopasowaniem szuflad i komór w zależności od zapotrzebowania.

Każda skrzynia, która będzie spełniać funkcję mobilnego stoiska wystawienniczego, produkowana jest na zamówienie. Przed jej stworzeniem uzgadniamy z klientem systemy półek, ilość i rodzaj szuflad oraz klapek. Na indywidualne zamówienie możemy też wykonać grawer logo firmy na froncie biurka.

Charakterystyczna dla skrzyń i ułatwiająca pracę wystawców na targach i eventach jest klapa, która stanowi stół roboczy. Mobilne stoisko wystawiennicze posiada także składane nogi i co bardzo ważne dla bezpieczeństwa — kółka z blokadami. Model wyposażony jest również w wypust na kable, który ułatwia podłączenie urządzeń do prądu.

Wszystkie skrzynie mają zamontowane okucia niemieckiej firmy PENN ELCOM, które dodatkowo chronią wnętrze oraz nadają eleganckiego stylu boxom. Jest możliwość umieszczenia wewnątrz tak zwanej pianki transportowej lub filcu, które zabezpieczają przewożone urządzenia i sprzęt oraz amortyzują wszelkie uderzenia.

Dla wszystkich, którzy zainteresowani są także innymi futerałami z naszej oferty, zapraszamy do kontaktu. Dostarczamy między innymi:

Kontakt

 

telefon: +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.