FLIGHT CASES NA MONITORY PODGLĄDOWE

Firma LudwiMar wykona na zamówienie case na monitor, przystosowany do wymagań konkretnych modeli. W zależności od potrzeb produkt, podczas składania zamówienia, można wzbogacić o dodatkowe funkcje. Obudowa może mieć, np. zdejmowaną klapę od frontu i tyłu, czy też wbudowany system, który umożliwia regulację kąta nachylenia ekranu. Bez względu na zastosowanie każda walizka na monitor od LudwiMar zapewnia najlepszą ochronę podczas transportu. Do produkcji wykorzystywane są także najlepszej jakości materiały, dzięki czemu zamówiony case monitor niezawodnie będzie służył przez wiele lat. Więcej informacji odnośnie realizacji zamówienia, udziela obsługa, z którą należy się skontaktować mailowo lub telefonicznie.

Flight case monitor podglądowy (zdejmowana klapa front i tył)

Case na monitor z mechanizmem kątowym umożliwiającym regulowanie pochyłu monitora,

Case black hardware na monitor sony

Flight case na monitor + akcesoria (wersja use – płaska podstawa i zdejmowana góra)

Wersja USE

możliwość używania monitora w jednej z części case, druga część służy jako podstawa. Z tyłu walizki może być zamocowana miska z gniazdami lub klapka serwisowa

Flight case do monitora Apple LED Cinema Display

Kuferek na trzy małe lcd + akcesoria

Flight case prompter

Nowoczesne case na monitor

Jako producent skrzyń transportowych polecamy wykonany na wymiar case na monitor, który zabezpieczy nawet najbardziej delikatny sprzęt. Oprócz bezpieczeństwa liczy się również wygoda użytkowania. Właśnie dlatego zamawiając produkt, klient może zdecydować się na dodatkowe elementy, takie jak przegrody, czy też podstawki. W przypadku innych akcesoriów, nasze skrzynie wzbogaca wyfrezowana pianka transportowa, która dba o porządek w kufrze, ale i działa ochronnie – neutralizuje wstrząsy oraz zapobiega przed poobijaniem.

W LudwiMar każdy klient jest ważny, dlatego też zlecenie na case monitora realizujemy w możliwie krótkim czasie. Potwierdzają to wystawiane nam oceny zadowolonych użytkowników. Jako profesjonaliści świadczymy rozbudowane usługi. Można także u nas kupić:

  • skrzynie do cateringu – w zależności od potrzeby mogą być wyposażone, np. w szuflady, czy też wkładki stabilizujące naczynia,
  • skrzynie przemysłowe – można je kłaść na europalety, jak i piętrować, dzięki specjalnym systemom spinającym. Klient sam określa, jak ma wyglądać ich wnętrze.

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.