FLIGHT CASES NA KOMPUTERY, KONSOLE GIER...

Profesjonalna walizka na laptopa oraz cały komputer to ciekawa propozycja zarówno dla klientów indywidualnych, sklepów, jak i punktów obsługi klienta. W LudwiMar realizujemy zamówienia dostosowane do konkretnych potrzeb. Dzięki temu skrzynia do komputera może, np. mieć wydzieloną komorę na akcesoria, przestawne przegrody, czy też zdejmowaną lub odpinaną pokrywę. Jako producent skrzyń transportowych doceniani jesteśmy za szybką realizację zleceń, przy zachowaniu jak największej dbałości o wykonanie. Szczegółowych informacji można dowiedzieć się bezpośrednio od konsultantów, przy składaniu zamówienia. Numer telefonu i adres e-mail znajdują się na stronie.

Walizka ładowarka na:

15 x Apple ipad mini

Kuferek na pięć laptopów + komora na akcesoria z przestawną przegrodą

Wersja z kółeczkami narożnikowymi i rączką teleskopową

Walizka na laptopa + akcesoria

Kufer na komputer Imac24″ wersja TRANSPORT

Flight case na komputer Imac 24″ wersja USE

Flight case do monitora apple led cinema display

Flight case na komputer apple mac pro

wersja: płaska podstawa i zdejmowana pokrywa

Wersja: odpinany front i tył

Case – laptop (komputer + monitor)

Skrzynia na komputer, ups + akcesoria

Walizka na laptopa + akcesoria

Wysokiej jakości walizki na laptopa lub komputer

Cena torby i walizki zmienia się w zależności od typu zamówienia oraz dodatkowych funkcji. W trosce o komfort transportu, świetnie sprawdzi się, np. walizka na laptopa na kółkach i rączką teleskopową. Również dużą popularnością cieszy się case na komputer i ekran. W przypadku delikatnych i czułych sprzętów, nasze skrzynie wspomaga pianka transportowa – jesteśmy w stanie wyfrezować w niej wgłębienie, które kształtem odpowiadają transportowanym elementom.

Wytrzymała i estetyczna w wykonaniu torba i skrzynka na laptopa to przyszłościowa inwestycja. W tej kwestii opinie naszych klientów są jednoznaczne. W LudwiMar realizujemy także inne projekty. Szczególnie dużą popularnością cieszą się: skrzynie do cateringu, skrzynie przemysłowe, czy też skrzynie na kolumny nagłośnieniowe. Ich wysyłka odbywa się na wskazany w zleceniu adres.

Skrzynie do komputera i nie tylko

Transportowany w walizce laptop ma mniejsze szanse za zniszczenie oraz zabrudzenia. Właścicielom sklepów polecamy, m.in. walizki na kilka laptopów. W naszej ofercie znajdują się również inne produkty, a w tym:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.