Paki Jeździeckie

Skrzynia jeździecka to nieodłączny element dla każdego miłośnika koni, który podróżuje na zawody jeździeckie i wystawy. Przenośne szafy idealnie sprawdzają się do przewozu siodeł, dodatków i innych akcesoriów, które są niezbędne do przygotowania konia do biegu lub skoków przez przeszkody. Są one wyposażone w wysokiej jakości obicia, które chronią dodatkowo całe wyposażenie wewnątrz. Obecność kółek sprawia, że ich przewóz nie jest problematyczny.

Paka jeździecka na siodło i akcesoria

Case paka jeździecka

Skrzynie na paki jeździeckie — charakterystyka

Walizki wykonane z trwałych i mocnych materiałów zabezpieczają wszystkie jeździeckie akcesoria podczas transportu. Siodła i wyposażenie do jazdy konnej wykonane są zazwyczaj z naturalnej skóry i są niezwykle kosztowne, dlatego ich ochrona jest bardzo ważna dla każdego, kto inwestuje w ten sport.

Skrzynie jeździeckie dostępne w naszym sklepie wykonane są twardych i trwałych materiałów. Wewnątrz każda ich ściana jest pokryta miękką tkaniną i pianką transportową, które chronią produkty przed zarysowaniami. Skrzynie wyposażone są w kółka, które umożliwiają łatwe ich przemieszczanie bez użycia większej siły. Szczelnie zamykana paka jeździecka chroni artykuły wewnątrz przed dostaniem się wilgoci.

Oferta skrzyń jeździeckich do przewozu siodeł

W naszej ofercie można znaleźć modele skrzyń na paki jeździeckie, które umożliwiają przewóz jednego siodła i dodatkowych akcesoriów, a także większych modeli z miejscem na dwa siodła. Obie wersje mają zamontowane od wewnątrz haczyki, które pozwalają na zawieszenie kantarów czy ogłowia razem z wodzami. Spowoduje to, że nie będą one splątane, co często się zdarza przy tego typu akcesoriach. Dodatkową szufladę można przeznaczyć na umieszczenie szczotek, kosmetyków pielęgnacyjnych, smakołyków lub dodatkowego wyposażenia konia, które jest niezbędne podczas zawodów np. ochraniacze na kopyta.

Wszystkie skrzynie na akcesoria dla konia zaopatrujemy w okucia niemieckiej firmy PENN ELCOM. Gwarantują one bezpieczny transport i elegancki wygląd pak jeździeckich. Elementy z kółkami, które umożliwiają łatwiejsze przemieszczanie, muszą być przygotowane na utrzymanie wysokiego ciężaru.

Jako Producent Skrzyń Transportowych nie tylko siodeł i akcesoriów jeździeckich na zawody, oferujemy między innymi:

Idealnie docinana pianka transportowa zabezpiecza elementy muzyczne w skrzyniach na sprzęt audio, akcesoria dla geodety, w tym wszystkie urządzenia pomiarowe, sprzęt militarny, mikrofony, a także gitarę czy skrzypce w zależności od przeznaczenia skrzyni transportowej.

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.