FLIGHT CASE DO DJ KONTROLERÓW

Flight case DJ to skrzynia, która przyda się każdemu, kto organizuje lub obsługuje różnorodne uroczystości i imprezy. Wygodne etui, które będzie zarówno chronić drogocenny sprzęt, jak i umożliwi łatwy jego transport na miejsce. Dedykowane casy do modeli konsol dla DJ-a mogą służyć również jako stół podczas grania.

Flight case do Pioneer XDJ-XZ

Flight case do Pioneer DDJ-SZ

NOWA KONSTRUKCJA SKRZYŃ NA DJ KONTROLERY:

-regulacja kąta (kilka poziomów),

-case możemy dopasować do każdego kontrolera na rynku,

-schowek na akcesoria pod konsolą i za konsolą z maskownicą,

-wypusty kablowe

Case do kontrolera Denon MCX8000

Case na dowolny kontroler, zrobimy go na wymiar

Flight case do Pioneer DDJ-SZ

Case na dowolny kontroler, zrobimy go na wymiar

Case na kontroler z półką na laptopa

Nasza oferta flight case dla DJ-a

Pierwszy model, który oferujemy naszym klientom to futerał do Pioneer XDJ-XZ. Mieści w sobie całe urządzenie, jednocześnie chroniąc je z każdej strony. Jest to istotna zaleta przy zakupie tego typu skrzyń, bowiem na imprezach nie zawsze jest możliwość dopilnowania, aby sprzęt nie został zarysowany lub zniszczony.

Poziomowa wersja flight case DJ  do PIoneer DDJ-SZ to idealny egzemplarz skrzyni, która spełnia również funkcję stołu do miksowania muzyki. Dwa poziomy zdecydowanie ułatwiają pracę DJ-a gdy używa on również innego sprzętu np. laptopa. Im więcej powierzchni roboczej tym lepiej. Cały futerał składa się w wygodną walizkę na kółkach, którą można przewozić bez większych problemów.

Oferowane przez nas skrzynie na kontrolery posiadają przede wszystkim możliwość regulacji kąta nachylenia konsoli, co zwiększa komfort podczas pracy. Obecna pianka transportowa zabezpiecza sprzęt przed zarysowaniami. Z racji tego, że każdy case wykonujemy na zamówienie, możemy dopasować jego rozmiar do każdego kontrolera, który jest obecny na rynku. Wyposażamy je także w różnego rodzaju schowki na akcesoria, które ukryte są pod maskownicami. Oczywiście niezbędne są również wypusty kablowe.

Każdy flight case DJ ma wbudowane okucia z niemieckiej firmy PENN ELCOM, które zarówno chronią wnętrze, jak i nadają eleganckiego wyglądu. Oferujemy klasyczne czarne wersje skrzynek oraz kolorowe.

Jako Producent Skrzyń Transportowych oferujemy także:

Kontakt.

SKRZYNIE TRANSPORTOWE:

Łukasz Szafrański – +48 609 105 565

Wyceny: e-mail: biuro@ludwimar.pl

PRACOWNIA SKRZYNIE TRANSPORTOWE: – ul.Piłsudskiego 190, 05-270 Marki

////////////////////////////////////////////////////////////////////

PRACUJEMY W GODZINACH:
poniedziałek-piątek 8:00 – 16:00

Przed przyjazdem, prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie.